Káva

ZRNKOVÁ KÁVA

Caffé Raffaello jsou exkluzivní kávové směsi, připravované pod dohledem italského mistra pražiče. Pražírna ze severozápadní Itálie v kraji Piemont, má mnoholeté zkušenosti s pražením kávy a pyšní se ochrannou značkou PIEMONTE ECCELLENZA ARTIGIANA. Ta potvrzuje odbornost a profesionalitu řemeslné firmy a zaručuje, že produkt dosáhl té nejvyšší kvality. Raffaello je káva plná exotických a neobvyklých ingrediencí – vzácných jihoamerických aromat. Obsahuje ručně sbírané arabiky z jižní Ameriky a asijské robusty. Skýtá úžasné vychutnání díky prvotřídních chutí, které se rozvíjí do široké aromatické škály. Tóny čokolády, oříšků, kakaa, medu a ovoce se střídají s kávovými a díky tomu je Raffaello naprosto výjimečnou kávou. Pokud hledáte novou a neotřelou značku kávy, je Raffaello to správnou volbou. Ochutnejte výjimečnou Itálii.

RAFFAELLO GOLD

Intenzivní prožitek ze silnější směsi, kterého je dosaženo vyšším podílem robusty, vhodné zejména na ranní probuzení. Skvěle se snoubí s mlékem v cappuccinu. Hořké kakao a pražené mandle jsou tóny, které naleznete již při prvním ochutnání. Pro milovníky jižní Itálie.

RAFFAELLO RED

Vyvážená směs arabiky a robusty, určená pro celodenní popíjení šálků espressa. Čokoládové tóny, střední tělo a sladký dozvuk robusty cherry z Indie, která tuto směs stabilizuje a dává na odiv kvalitu zpracování při pražení opravdovým italským mistrem.

RAFFAELLO BLACK

Pečlivě vybraná směs arabik. Míchají se zde tóny kávy zpracovávané suchou i mokrou metodou. Lehký příklon ke kyselince, avšak bez negativních vlivů. Káva pro opravdové znalce italské tradice, lehce prolnuté moderními přístupy. Sametová chuť s ovocnými tóny.

KÁVA VE FORMĚ PODŮ

Příprava kvalitního espressa vyžaduje zkušenosti. Díky E.S.E. (Easy Serving Espresso) podům se celý proces výrazně usnadňuje a zvládne jej každý. V každém balení je poctivých 7 gramů pomleté kávy, která je zalisovaná do filtračního papíru a následně do ochranné atmosféry, díky tomu si káva zachová čerstvost. Minimum odpadu, konstantní kvalita a jednoduchost přípravy - to jsou hlavní výhody proč si pořídit kávovar na pody a užívat si poctivé italské espresso u vás doma nebo v kanceláři.

RAFFAELLO RED

80% ARABICA
20% ROBUSTA

RAFFAELLO BLACK

93% ARABICA
    7% ROBUSTA

RAFFAELLO CUBA

100% ARABICA

RAFFAELLO MESSICO

MESSICO

100% ARABICA

RAFFAELLO COLOMBIA

100% ARABICA

RAFFAELLO DECAFFEINATO

100% ARABICA
BEZKOFEINOVÁ